kontakt facebook linkedin

JUBILEUSZ 25 LECIA INTER CARS

Specjalny wieczór jubileuszowy zgromadził na Stadionie Narodowym 45 tysięcy zaproszonych Gości.
Przy użyciu najnowszych technik estradowych, pokryciu dźwiękiem całego stadionu wraz z trybunami, oświetleniu sceny oraz kopuły stadionu, setek m2 ekranów led, realizacji life z wozu TV, 9 kamerach, efektach specjalnych, pirotechnice, laserach, confetti, animacjach komputerowych na największej scenie w Polsce na płycie stadionu wystąpili Ewa Farna, Kombii, Afromental, Mrozu, Boys i Bajm.
Koncert finałowy uświetniła gwiazda światowego formatu zespół Roxette.

 

15 Targi Motoryzacyjne Inter Cars na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie na ponad 5500 m2 ekspozycji zaprezentowali się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów z rynku osobowego oraz ciężarowego z Polski i ze świata. Strefę międzynarodową stanowiło 10 hal wystawienniczych dedykowanych danemu krajowi, każda z własną sceną, odrębnym scenariuszem wydarzeń i programem artystycznym. Przez 3 dni targi odwiedziło 100 tysięcy ludzi.

Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowano w ramach Family Day aktywności sportowe i motoryzacyjne na płycie boiska stadionu oraz występy i koncerty na scenie głównej.