home kontakt facebook linkedin
home kontakt facebook linkedin

JUBILEUSZ 25 LECIA INTER CARS

Specjalny wieczór jubileuszowy zgromadził na Stadionie Narodowym 45 tysięcy zaproszonych Gości.
Przy użyciu najnowszych technik estradowych, pokryciu dźwiękiem całego stadionu wraz z trybunami, oświetleniu sceny oraz kopuły stadionu, setek m2 ekranów led, realizacji life z wozu TV, 9 kamerach, efektach specjalnych, pirotechnice, laserach, confetti, animacjach komputerowych na największej scenie w Polsce na płycie stadionu wystąpili Ewa Farna, Kombii, Afromental, Mrozu, Boys i Bajm.
Koncert finałowy uświetniła gwiazda światowego formatu zespół Roxette.

 

15 Targi Motoryzacyjne Inter Cars na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie na ponad 5500 m2 ekspozycji zaprezentowali się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów z rynku osobowego oraz ciężarowego z Polski i ze świata. Strefę międzynarodową stanowiło 10 hal wystawienniczych dedykowanych danemu krajowi, każda z własną sceną, odrębnym scenariuszem wydarzeń i programem artystycznym. Przez 3 dni targi odwiedziło 100 tysięcy ludzi.

Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowano w ramach Family Day aktywności sportowe i motoryzacyjne na płycie boiska stadionu oraz występy i koncerty na scenie głównej.