kontakt facebook linkedin

DEPARTAMENT KREACJI

Co nas inspiruje

 

Kreowanie i świeżość pomysłu

To, co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze przy tworzeniu eventów, to kreacja. Do każdego briefu podchodzimy indywidulanie, każdy jest dla nas wielkim wyzwaniem, każdy jest jedyny w swoim rodzaju. Czerpiemy inspiracje z łączenia takich elementów jak: sztuka, życie codzienne, rodzina, technologia     i wiele innych.

Technologia oraz wszystkie innowacje techniczne

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe rozwiązania w eventach, pozwalające jeszcze lepiej dotrzeć do klienta podczas wydarzenia, wyprodukować jak najciekawszy event. (Jako jedni z pierwszych stosowaliśmy m.in. technologie AR/VR, Freezmotion, 3D, Mapping i wiele innych).

Relacje międzyludzkie

Żaden event nie powstaje dla samego eventu. Produkują go ludzie dla ludzi. Dla nas najważniejsze są relacje z Klientem, poznanie go, jego potrzeb i wymagań. Najważniejsze jest zrozumienie, czego oczekuje Klient i co my jesteśmy w stanie mu zaoferować. Produkujemy wydarzenia skierowane do konkretnej grupy odbiorców i przygotowanie czegoś wyjątkowego jest zawsze mocno ekscytujące.

Sztuka
Każdy event to pewnego rodzaju show/przedstawienie/ spektakl/pokaz. Motywacją do działania jest dla nas szeroko rozumiana sztuka. Inspiruje nas to, co bliskie każdemu człowiekowi – dźwięki, obrazy, zapachy, smaki. Pamiętamy o każdym ze zmysłów podczas kreowania wydarzenia. Łączymy elementy sztuki z całego świata, aby jak najefektowniej przygotować wydarzenie.

Realizacje

koncept development, branding, design, komunikacja wielowymiarowa z klientem,  reżyseria, choreografia scenografia, projektowanie